Z Programem Lojalnościowym Parking, Sauna, Siłownia, Zajęcia Fitness GRATIS!!!

o Apartamentach

Serdecznie witamy w Atlantic Apartments w Krakowie.


Apartamenty usytuowane są w samym sercu Krakowa, naprzeciw Zamku Królewskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie Kazimierza i zaledwie kilka minut spacerkiem do Starego Miasta i Bulwarów wiślanych. Budynek, w którym znajduje się nasz kompleks to dawne kino „Atlantic” zbudowane w 1920 roku, przemianowane po II wojnie światowej na „Warszawę”.


Przechodząc przez bramę na ul. Stradomskiej 15 wchodzimy na dziedziniec, którego centralnym punktem jest oryginalna bryła budynku naszego klubu z zachowanymi elementami stylu Art.Deco. Do Państwa dyspozycji oddajemy 14 klimatyzowanych pokoi zapewniających wysoki komfort wypoczynku i niepowtarzalną atmosferę oraz klimat. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę z prysznicem oraz suszarkę, telefon, telewizję, bezprzewodowy Internet i radio. Niektóre pokoje posiadają taras zewnętrzny lub widok z okna na Zamek Królewski.


Dla Gości dbających o swoje zdrowie, kondycję oraz dobre samopoczucie przygotowaliśmy wiele propozycji spędzania aktywnie wolnego czasu. Oferujemy możliwość skorzystania z siłowni, zajęć fitness, gry w squasha, oraz zabiegów dermatologicznych i relaksujących, a na koniec odpoczynek w fińskiej saunie.


Wykwalifikowany i wielojęzyczny personel klubu zapewni Państwu spokojny, bezpieczny, a także aktywny wypoczynek w pięknym królewskim mieście. Niebawem zaprosimy Państwa do nowo otwartego Centrum Termalnego, gdzie nasi Goście będą mogli odprężyć się, korzystając z kompleksu saun, jacuzzi oraz pokoju relaksu.